Oficiální stránky členů sítě

Většina obsahu bude dostupná po přihlášení...

VZNIK A HISTORIE

Privátní síť vznikla v 2003 ještě jako jednoduchá síť několika stanic PC. Postupně se transformovala v síť otevřenou a v současné době je k dispozici řada služeb členům i mimo lokalitu sítě.

MOŽNOSTI

V současnosti síť nabízí svým členům řadu služeb a prostředků, mezi nejdůležitější a nejvyužívanější lze jmenovat sdílení obsahu a diskového prostoru, tisk na tiskárnách, emailové a adresářové služby.

PODPORA

V rámci privátní sítě MCMHOMENET běží neustálý proces zdokonalování a zjednodušování procesů, aby práce v síti byla co nejpříjemnější.

MOŽNOSTI SÍTĚ

Co jsme, co nabízíme a co nejsme..

MCMHomeNET je privátní síť určená především pro komunikaci mezi členy sítě tak, aby bylo zajištěno maximální soukromí a pohodlí všech členů.

Nabízíme připojení do internetu, VPN, diskový prostor, tisk, skenování dokumentů, email, řízení času, intranetové WWW a mnoho dalšího…

Nejsme komerční subjekt, stránky běží na domácím serveru a z toho důvodu nejsou dostupné v režimu 24/7, ale jen v určitém časovém rozmezí.

PŘIPOJTE SE
SLEDUJTE BLOG

Nejnovější záznam v blogu

Poslední novinky a informace z dění v privátní síti MCMHomeNET lze sledovat v blogu sítě, nazvaném „BLOG“.

Beyl, Trigiano 2014: Plant Propagation Concepts and Laboratory Exercises.

Stimulátory růstu

Článek o stimulátorech růstu kaktusů a sukulentů včetně seznamu a krátkého popisu doporučených přípravků pro praxi.

Read more

Rádio MCMHomeNET

Po delší odmlce byla opět spuštěna privátní radiová stanice MCMHomeNET. Poslech radia je podmíněn zadáním přihlašovacích údajů: Jméno: radioHeslo: radio Můžete poslouchat zde: Your browser does not support the audio[…]

Read more
BUĎTE V KONTAKTU

Kontaktujte nás

Zpráva bude doručena administrátorovi sítě.

Contact form will be displayed here. To activate it you have to set the "contact form shortcode" parameter in Customizer.